PMYO 2014 Giriş Şartları Ne Zaman Açıklanacak? | SınavAktüel.Com - Türkiye`nin Sınav Rehberi
Ana Sayfa
Dolar : 2,7051 Euro : 3,0418 Bist : 81.756
Ana Sayfa >> PMYO 2014 Giriş Şartları Ne Zaman Açıklanacak?08.03.2014 00:00

PMYO 2014 Giriş Şartları Ne Zaman Açıklanacak?

PMYO 2014 Giriş Şartları Ne Zaman Açıklanacak?


PMYO alımlarına yönelik ilan edilecek başvuru şartlarının ne zaman açıklanacağı yüz binlerce aday için önemini koruyor.


Bu haber 812 kez okundu. Polis Akademisi Başkanlığı 8 Şubat tarihinde yaptığı açıklamayla 2014 PMYO başvuru şartlarını Mart ayı içerisinde duyuracağını açıklamıştı. Yapılan bu açıklama sonrasında yüz binlerce PMYO adayı içinde bulunduğumuz Mart ayını beklemekteydi. Mart ayına girmiş olmamıza rağmen henüz konu hakkında Polis Akademisinden başvuru şartları duyurulmadı. 

Polis Akademisinin 2014 PMYO başvuru şartlarını Mart ayında açıklayacağını ilan etmesinin üzerinden tam bir ay geçti. Fakat üzerinden geçen 1 ay henüz başvuru şartlarının açıklanmasını sağlamadı. 

Polis Akademisinin yapmış olduğu bu belirsiz açıklama PMYO adaylarını mağduriyete sürüklemekte. Mart ayını dört gözle bekleyen adaylar Mart ayının 8'i gelmesine rağmen hala başvuru şartlarının açıklanmamış olmasından şikayetçi. SinavAktuel.Com ekibimiz adaylara ne yazık ki bu konuda olumlu bir bilgi veremiyor. Nithekim Polis Akademisi geçmiş yıllara bakıldığında PMYO başvuru şartlarını Cuma günleri ilan etmiş. Bu istatistik elbette bu yıl için de geçerli olacak değil ancak Akademinin şartları açıklamasında belirlediği gün politikası bu yılda devam edebilir. Özetleyecek olduğumuzda PMYO başvuru şartlarının açıklanması belirsizlikler üzerine kurulmuş durumda. 

Mevcut şartları göz önünde bulundurduğumuzda her gün umutla resmi açıklama yapılmış mı diye nete koşan adaylara maalesef güzel haberler sunamıyoruz. SinavAktuel.Com ekibimizin konu üzerinde takipte olduğunu bilmenizi isterken resmi açıklama yapılmadan başvuru şartlarının açıklandığını iddia eden yayın organlarına itibar etmemeniz konusunda sizleri uyarıyoruz. 

Etiketler: pmyo - pmyo başvuru şartları - pmyo haberleri - pmyo 2014 - sınav haberleri - sınav aktüel - pmyo haberleri 2014 - pmyo gelişmeleri - pmyo başvuru şartları 2014 - pmyo yaş şartları - pmyo baraj puanı

Diğer PMYO-POMEM haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


Hava Durumu

http://www.sinavaktuel.com/
*SınavAktüel.Com Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright 2013-2014 SınavAktüel.Com